WIKTOR KORECKI. Olja på duk.

WIKTOR KORECKI. Olja på duk.
1320958. WIKTOR KORECKI. Olja på duk.

Sommarlandskap, signerad, 51 x 81 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 426