SEXTANT YACHT, DDR 70-tal, Originallåda.

1320875. SEXTANT YACHT, DDR 70-tal, Originallåda.

Sextant inköpt 23.12.75, kvitto samt bruksanvisning finns kvar och nyckel, mått på lådan 15,5 x 24,5 x 26,5 cm.

Mindre Ålders- samt Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 844