THOMAS AUSTEN BROWN. 1859-1926. England. Kvinnor arbetar på åker. Olja på duk, signerad och daterad 1890.

132060. THOMAS AUSTEN BROWN. 1859-1926. England. Kvinnor arbetar på åker. Olja på duk, signerad och daterad 1890.

50 x 82 cm.

Krackelyr, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 82 cm.

Krackelyr, slitage.

Antal besök: 1 354