KLÄDSKÅP, grålackerat trä, Swedish Grace, 1910/20-tal.

1320590. KLÄDSKÅP, grålackerat trä, Swedish Grace, 1910/20-tal.

Bredd 123 cm, djup 54 cm, höjd 190 cm.

Repor, färgbortfall, omfattande slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 517