HALLSKÅP, 1900-tal.

HALLSKÅP, 1900-tal.
1320346. HALLSKÅP, 1900-tal.

Bredd 62 cm, djup 28 cm, höjd 65 cm ¨
Med skåpslucka.

Ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1320346. HALLSKÅP, 1900-tal.

Med skåpslucka.

Ytrepor och slitage.

Antal besök: 517