BYRÅ, 4-lådig, mahogny, intarsia, rokokostil, 1900-tal.

132006. BYRÅ, 4-lådig, mahogny, intarsia, rokokostil, 1900-tal.

höjd 76, bredd 85, djup 47 cm.

bruksslitage samt sidostycke löst.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 545