MODELLJÄRNVÄG, Circus, Roco 41072.

1319964. MODELLJÄRNVÄG, Circus, Roco 41072.

Original kartong. Diesellok(Deutschen Bundesbahn BR 215), 43417/18. Instruktion.
Cirkusvagn, 2 lastvagnar, transformator. Skenor, ca. 37 st. 8 djur.

Bruksslitage. Några delar saknas. Kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 953