VÄGGPENDYL, nyrenässans, 1800-tal.

1319795. VÄGGPENDYL, nyrenässans, 1800-tal.

Höjd ca 97 cm.

Bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 97 cm.

Antal besök: 382