PETER MUNRO (B. 1954). TUPP.

PETER MUNRO (B. 1954). TUPP.
1319684. PETER MUNRO (B. 1954). TUPP.

Olja ombord
Signerad och daterad 1989, nedre högra.
45 x 52 cm (60 x 67 cm inklusive ram).

I gott galleriskick. Ingen uppenbar skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja ombord

The Auction Hub
Antal besök: 651