ROBERT MILLIKEN. RIPA I FULL FLYGNING.

1319667. ROBERT MILLIKEN. RIPA I FULL FLYGNING.

Akvarell
Signerad nedre högra
35,5 x 54 cm (61 x 79 cm inklusive ram)
Glaserade och inramade.

Ingen synlig skada.
Ej granskad ur ramen.
Galleri skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell
Signerad nedre högra
Glaserade och inramade.

Ingen synlig skada.
Ej granskad ur ramen.
Galleri skick.

The Auction Hub
Antal besök: 1 305