BORD, kolonialstil, med schackplan, omkring 1900.

1319480. BORD, kolonialstil, med schackplan, omkring 1900.

En låda.
Längd 63, bredd 43, höjd 72 cm.

Slitage, fläckar. Dekordelar med mindre skador samt delvis något lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

En låda.

Antal besök: 857