AFFISCH, "Uarda Lundensiskt Studentspex".

1319352. AFFISCH, "Uarda Lundensiskt Studentspex".

Lund 1953, Berlinska boktryckeriet 55577
49 x 76 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 76 cm.

Bruksslitage, skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 029