SPEGEL, art deco, 1900-tal.

SPEGEL, art deco, 1900-tal.
1319314. SPEGEL, art deco, 1900-tal.

Spegel, fasettslipat glas, med väggfästen i gulmetall
Höjd 30,5, bredd inklusive fästen 38 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 542