BORD MED KLAFFAR, teak och ek, Sverige, 1960-tal.

131916. BORD MED KLAFFAR, teak och ek, Sverige, 1960-tal.

Tidningshylla av flätad rotting.
Utan klaffar 40 x 40 cm. Med klaffar 90 x 40 cm.
Höjd 56 cm.

Bruksslitage och märken. Fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56 cm.

Antal besök: 614