FOTPALL "Lamino", Yngve Ekström, Swedese, 1900-talets andra hälft.

131915. FOTPALL "Lamino", Yngve Ekström, Swedese, 1900-talets andra hälft.

Mörkbetsad ek.. Klädsel i mörkrött konstskinn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 010