Vitmålad metall och glas. 4 flyttbara hyllplan av glas. Inrede med krokar. Ställbara kromade ben.
Höjd 171 cm, längd 60 cm, djup 42 cm.
Färgslitage. Nagg på hyllplan.
Nycklar saknas.
Nycklar saknas.