VAS, glas, Ingeborg Lundin, Orrefors, 1950-tal.

13190. VAS, glas, Ingeborg Lundin, Orrefors, 1950-tal.

Märkt Du 3112. Höjd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Du 3112. Höjd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 839