BORDSLAMPA, Atelje Lyktan, Höganäs, 1900-talets andra hälft.

1318990. BORDSLAMPA, Atelje Lyktan, Höganäs, 1900-talets andra hälft.

Porslin samt kromad metall, höjd inkl. skärm ca 45 cm.

Bruksskick, gulnad sladd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, gulnad sladd.

Antal besök: 1 594