18K GULDRING, Visby 1913, C J Häggström 6,46 Gram.

1318908. 18K GULDRING, Visby 1913, C J Häggström 6,46 Gram.

Slät guldring 18K, sannolikt tillverkad av C J Häggström 1913 Visby, något otydliga stämplar; CJH 18K W L7 med en vikt på 6,46 gram samt ett innermått på ca 17 mm.

Mindre ålders- samt Bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 868