BYRÅ, jugend, 1920-tal.

BYRÅ, jugend, 1920-tal.
131872. BYRÅ, jugend, 1920-tal.

Grönlaserad furu. 3 lådor. Spetsformade ben.
Längd 101 cm, höjd 88 cm, djup 47 cm.

Slitage och repa.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repa.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 266