SKYLTDOCKA, Hindsgaul, Copenhagen, 1900-talets mitt.

131858. SKYLTDOCKA, Hindsgaul, Copenhagen, 1900-talets mitt.

Märkt Hindsgaul, made in Denmark. Höjd 70 cm.

Mindre märken. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre märken. Bruksslitage.

Antal besök: 2 735