FIGURIN, skuret och bemålat trä, signerad Wallgin.

131845. FIGURIN, skuret och bemålat trä, signerad Wallgin.

Höjd 26,5 cm.

Slitage, smärre skada i skägget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26,5 cm.

Antal besök: 3 760