PARTI GLAS, 14 delar, Finland, Bl a Alvar Aalto, Iittala, 1900-tal.

131813. PARTI GLAS, 14 delar, Finland, Bl a Alvar Aalto, Iittala, 1900-tal.

5 delar Iittala
3 delar Nuutajärvi
2 delar Meri Masi
4 delar, möjligen Sarpaneva.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 delar Iittala
3 delar Nuutajärvi
2 delar Meri Masi
4 delar, möjligen Sarpaneva.

Slitage.

Antal besök: 1 159