GRAMMOFON. His Master´s Voice, 1900-tal.

13172. GRAMMOFON. His Master´s Voice, 1900-tal.

Träfodral. Längd 47 bredd 41 höjd 33 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 377