VAS samt 2 LJUSLYKTOR, "Nature", Erik Bagger, Danmark.

1317024. VAS samt 2 LJUSLYKTOR, "Nature", Erik Bagger, Danmark.

Vas, höjd 23 cm.
Ljuslyktor, höjd 8,5 cm.
Originalkartong medföljer.

Smärre slitage, kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 23 cm.
Ljuslyktor, höjd 8,5 cm.
Originalkartong medföljer.

Antal besök: 1 838