BROSCH (HÄNGE) 1800/1900-TAL RÖDA GRANTER.

1316800. BROSCH (HÄNGE) 1800/1900-TAL RÖDA GRANTER.

Brosch med röda grantfärgade stenar som även kan bli ett hänge ca 1800/1900-tal, har en bredd på 3,8 cm och väger 8,22 gram.

Ålders- samt Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- samt Bruksslitage.

Antal besök: 308