ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, Anton Michelsen, Danmark.

131679. ARMBAND, förgyllt sterlingsilver, Anton Michelsen, Danmark.

Vita margeritter. Ledad länk. I sticklås med säkerhetsögla.
Längd 19 cm.

Emalj med skador. Förgyllning med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19 cm.

Antal besök: 966