TÅRTSPADE, silver, Olga, GAB, Eskilstuna, 1993.

131660. TÅRTSPADE, silver, Olga, GAB, Eskilstuna, 1993.

Böljande bladhölstrat skaft.
Längd ca 23,5 cm.
Vikt 69 gr.
Olga i romantisk nyrokoko formgavs i slutet av 1800-talet.

Smärre repor. Fint skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Böljande bladhölstrat skaft.
Längd ca 23,5 cm.
Vikt 69 gr.

Smärre repor. Fint skick.

Antal besök: 1 150