KABINETTSKÅP, på benställning, 1600/1700 tal.

131651. KABINETTSKÅP, på benställning, 1600/1700 tal.

Fanerad i valnöt, mahogny och sköldpadda.
Längd 97 cm, höjd 40 cm, bredd 31 cm.
Höjd med benställning 110 cm.

Renoverat och kompleterat/omarbetad.
senare ställning.
repor och slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med benställning 110 cm.

senare ställning.
repor och slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 469