SMYCKEN, 4 delar, silver, bland annat Swedesign och David Andersen.

131649. SMYCKEN, 4 delar, silver, bland annat Swedesign och David Andersen.

Brosch i form av krabba, stämplad David Andersen 830, höjd ca 5 cm.
Brosch i form av löv, otydlig mästarstämpel, Danmark., höjd ca 3 cm.
Ring med vit sten, justerbar, Swedesign BeH 1974.
Armband med emaljdekor, stämplad 935, HF, längd ca 19 cm.

Slitage.
Brosch i form av löv med skadat lås. Emaljskador på armband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 285