BARJORDGLOB, trä samt metall, 1970-tal.

131643. BARJORDGLOB, trä samt metall, 1970-tal.

Höjd 100 cm, diameter 73 cm.
Står på hjul.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm, diameter 73 cm.
Står på hjul.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 296