SKRIVSKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKRIVSKÅP, allmoge, 1800-tal.
13161. SKRIVSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Bemålat. Längd 115, bredd 53, höjd 203 cm.

Renoverat och kompletterat. Slitage och skador. Maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 050