UTDRAGSÄNG, 18/1900-tal.

UTDRAGSÄNG, 18/1900-tal.
1316041. UTDRAGSÄNG, 18/1900-tal.

Innermått 200x70 cm. Ihopfälld. Längd 112 cm. Bredd 85 cm. Rygghöjd 145 cm.

Slitage samt limmat krön. Ornament med småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 658