SKRIVBORD, björk, 1900-talets första hälft.

1316036. SKRIVBORD, björk, 1900-talets första hälft.

Bredd 126 cm. Djup 89 cm. Höjd 75 cm.

Bordsskiva med omfattande fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 473