AUGUSTE PINCHART (1842-1924). PARTI TAVLOR (2). Romatiska modeller. Litografiska tryck. Signerade i trycket.

131549. AUGUSTE PINCHART (1842-1924). PARTI TAVLOR (2). Romatiska modeller. Litografiska tryck. Signerade i trycket.

2x81x34 cm.

Gulnande.

Gör en kostnadsfri värdering!

2x81x34 cm.

Gulnande.

Antal besök: 1 557