Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BARBRO JÖNSSON. Drömlandskap. Olja på duk. Signerad och daterad -87.
131536. BARBRO JÖNSSON. Drömlandskap. Olja på duk. Signerad och daterad -87.
45x55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x55 cm.
Garpenhus Auktioner
954