TIDNINGSBORD med lampa, rotfanér/metall, 1930-/1940-tal.

131527. TIDNINGSBORD med lampa, rotfanér/metall, 1930-/1940-tal.

Tidningsbord i två våningar med integrerad lampa, justerbar, tygskärm. Totalhöjd 133 cm, bord höjd 60, 42x42 cm.
Vikt 5,2 kg.

Bruksslitage, fanérskador, lampa ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 5,2 kg.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 553