SKRIVBORD, Engelsk stil, 1900 tal.

131497. SKRIVBORD, Engelsk stil, 1900 tal.

Skiva klädd med grönt skinn, klaffar, fötter med tassar.
ena sida med 5 st lådor, andra sidan med lådimitation.
Längd 137 cm, med klaffar 197 cm
Höjd 76 cm, bredd 68 cm.

Repor och slagmärken, ett handtag saknas.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm, bredd 68 cm.

Slitage.

Antal besök: 730