BYRÅ, 3-lådig, 1900-tal.

BYRÅ, 3-lådig, 1900-tal.
1314905. BYRÅ, 3-lådig, 1900-tal.

Längd 56 cm, djup 30 cm, höjd 67 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 352