Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Ljusstakar
LJUSSTAKAR, ett par, förgylld brons, empire, tidigt 1800-tal.
1314788. LJUSSTAKAR, ett par, förgylld brons, empire, tidigt 1800-tal.
Höjd 27 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 27 cm.
Mindre ytslitage.
Halmstads Auktionskammare
623