SIXTEN FAGER. Olja på papper, signerad.

131477. SIXTEN FAGER. Olja på papper, signerad.

Mått 16 x 19,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 16 x 19,5 cm.

Antal besök: 1 773