LJUSSTAKAR, 2 st, förgylld och patinerad brons, sengustavianska, 1790-tal.

1314775. LJUSSTAKAR, 2 st, förgylld och patinerad brons, sengustavianska, 1790-tal.

Med dekor av patinerad stående kvinna
Höjd 22,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22,5 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 907