CELESTE FAHLSTRÖM. Olja på pannå, "Hämnden är ljuv...", signerad.

131475. CELESTE FAHLSTRÖM. Olja på pannå, "Hämnden är ljuv...", signerad.

Mått 48 x33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 48 x33 cm.

Antal besök: 4 664