Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
BUDDHA samt RESEBUDDHA, 1900-tal.
13144. BUDDHA samt RESEBUDDHA, 1900-tal.
Buddhans höjd 21,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Buddhans höjd 21,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
651