Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ARVID NILSSON. Akvarell, sydländskt motiv, signerad och daterad 10-15/9 -52.
13143. ARVID NILSSON. Akvarell, sydländskt motiv, signerad och daterad 10-15/9 -52.
31 x 46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 46 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
1 185