ARMRING, 14 kt guld i fyrkantig modell (små skador).

131396. ARMRING, 14 kt guld i fyrkantig modell (små skador).

Omkrets ca 17.5 cm, vikt 44.3 gram. Danska stämplar.

Bangle in 14 K gold in a square shape (small damages). Danish hallmarks.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 745