DAMARMBANDSUR, stål.

DAMARMBANDSUR, stål.
131390. DAMARMBANDSUR, stål.

Omkrets ca 16.5 cm. Diameter på boetten 3.3 cm. Modell Vivianna, design Torun Bülow-Hübe. Stämplad GEORG JENSEN Denmark. Manuellt verk.

Lady's wristwatch in steel. "Vivianna", design Torun Bülow-Hübe. Hallmarked GEORG JENSEN Denmark. Manual movement.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
131390. DAMARMBANDSUR, stål.

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 1 376