HERRARMBANDSUR, 2 st, Zenith mekanisk Caliber 30,5 samt Raymond Weil Quartz 5600 med datum, 1900-tal.

13129. HERRARMBANDSUR, 2 st, Zenith mekanisk Caliber 30,5 samt Raymond Weil Quartz 5600 med datum, 1900-tal.

Rektangulära boetter, armband i läder.

Bruksslitage, glas med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, glas med repor.

Antal besök: 5 047