TALLRIKAR 2 st samt BÄRTALLRIKAR 2st, Porslin, Kina, 1700-tal.

131294. TALLRIKAR 2 st samt BÄRTALLRIKAR 2st, Porslin, Kina, 1700-tal.

Motiv av blommor i Famille Rose-dekor. Diameter 23 cm, resp 16cm.

Äldre lagningar samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Äldre lagningar samt nagg.

Antal besök: 846