DAVID ÅBERG. Olja på duk.

DAVID ÅBERG. Olja på duk.
1312786. DAVID ÅBERG. Olja på duk.

Figurkomposition, signerad, 82x65 cm.

Saknar ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Saknar ram.

Antal besök: 1 211